تاريخچه شركت گلان

گروه صنعتی گلان (سهامی عام) در سال 1346 با سرمایه فکری، مادی و معنوی آقای علی پایدار مقدم و به مدد تلاش و کوشش های شبانه روزی وی و جمعی از مهندسین و متخصصین ایرانی بنیان گذاشته شد و بتدريج توليد محصولات آرايشي و بهداشتي ، پاك كننده و شوينده ، همچنين مواد اوليه مرتبط در زمره اهداف شركت قرار گرفت.

تولیدات این شرکت با نام های گلان، ایده ال در بازار ایران و نزد مصرف کنندگان ایرانی، جایگاه ویژه ای دارد و در عین حال به بازار سایر کشورهای جهان نیز راه یافته است.گروه صنعتی گلان کیفیت تولید را معادل رضایتمندی مصرف کننده تعریف می کند و آنرا کلید موفقیت خود می داند.

هم اكنون شركت گلان با پشتوانه بيش از 50 سال قدمت و تغییرات انجام شده در اعضاء هیئت مدیره و سهامداران شرکت و از آنجائيكه مديريت و نيروهاي شركت متشكل از نيروهاي جوان و جوياي كار و اعتبار ميباشند، سياست شركت را نيز با هدف كسب و توسعه سهم بازار و جايگاه قبلي طراحي نموده است که با بهره گيري از جديدترين تكنولوژي روز و كادر متخصص بعنوان يكي از بزرگترين توليد كنندگان فرآورده هاي آرايشي – بهداشتي - پاك كننده و شوينده در سطح كشور ياد ميشود .

امكانات توليد

گروه صنعتی گلان در شهرک صنعتی اشتهارد كرج در زمینی به مساحت 15.500 متر مربع و یک دستگاه سوله به متراژ 4000 متر مربع فعالیت میکند. همچنين اين شركت، دارای بخش تولید اولئوکمیکال که توانایی تولید مواد اولیه مورد نیاز در صنایع شوینده ، بهداشتی و آرایشی می باشد.

مواد اولیه نظیر کوکامیدو پروپیل، بتائین آمونیوم لورت سولفات، کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید، سولفوسوکسینات و غیره در این مجموعه تولید می گردد. ظرفیت قیمت اولئوکمیکال 500 تن درماه میباشد که کلیه ماشین آلات و تجهیزات صنعتی و آزمایشگاهی با دقت بالا و تحت کنترل مجربترین پرسنل تولیدی انجام میگیرد.

ظرفیت بسته بندی محصولات بهداشتی و آرایشی گروه صنعتی گلان 1500 تن در ماه می باشد که در کمترین زمان قابلیت افزایش تا 4000 تن درماه با اضافه نمودن خطوط و دستگاه های بسته بندی را دارد. همچنین گروه صنعتی گلان دارای سایت دستگاه های بطری زنی می باشد که در حال حاضر یک دستگاه فعال بود و توانایی اضافه نمودن تا 10 دستگاه در مجموعه فوق می باشد.

واحد تحقيق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه  گروه صنعتی گلان  به عنوان متولی انجام طرح‌های تحقیقاتی فعالیت دامنه‌داری را در جهت ارتقاء ذخیره علمی و دانش فنی در زمینه فعالیتهای شرکت و نیز استفاده از این دانش در نوآوری، آفرینش، طراحی، تولید، معرفی و انتشار محصولات جدید و ارایه ارزش افزوده بیشتر در دست انجام دارد.

گروه صنعتی گلان  زنده توانایی لازم جهت جذب، توسعه و به کارگیری فناوری‌ها و تشریک مساعی با شرکای نوآور بیرونی را داشته و دراین راه از هیچ کوششی فروگذار نمی باشد. در این راستا و با کمک متخصصان توانای داخلی و بهره گیری از دانش به دست آمده در زمینه گیاهان دارویی و مواد موثر برگرفته از طبیعت به عنوان شایستگی بنیادی شرکت، همواره سعی در ایجاد نوآوری در زمینه تولید محصولاتی با کیفیت بالا جهت پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان داشته و بهبود مستمر را سرلوحه کار خود قرار داده است.

واحد تحقيق و توسعه شركت گلان از اوايل سال 1374 بصورت جدي با تقويت زير واحدهاي موجود و ايجاد زير واحدهاي جديد كه در ذيل خواهد آمد سرفصل جديدي از توسعه و فعاليت مجدانه را در دستور كار قرار داد

 1. آزمايشگاه مستقل شيمي
  • ساخت مواد اوليه
  • فرمولاسيون فرآورده هاي آرايشي
  • فرمولاسيون فرآورده هاي بهداشتي و شوينده

 

 1. آزمايشگاه مستقل شيمي - ميكروبيولوژي
  • آناليز مواد اوليه فرآورده هاي آرايشي و بهداشتي
  • كنترل كيفي طي فرآيند توليد
  • كنترل نهايي

 

 1. واحد ارتباطات علمي
  • ارتباط مستمر با مشاوران و مراكز علمي دانشگاهي معتبر داخل و خارج از كشور در زمينه هاي آرايشي - بهداشتي و مواد اوليه بويژه كشورهاي پيشرفته صنعتي
  • ارتباط مستمر با اطباء و درماتولوژيست هاي بنام كشور و انجام مشاوره با ايشان
  • حضور فعالانه در سمينارها و كنگره هاي ملي وبين المللي مرتبط با پوست و مو و بهداشت عمومي

 

 1. كارگاه صنعتي تحقيقاتي چند منظوره

مجهز به مدرنترين دستگاهها و راكتورهاي آزمايشگاهي كه قادر به توليد چندين محصول مطابق با آخرين يافته هاي تكنولوژيكي مي باشد .

بیانیه ماموریت

در گلان ما درصدد هستیم تا با برخورداری از دانش روز، نیروهای متخصص و ساختاری نظام مند و با استفاده از مواد اولیۀ با کیفیت (تهیه شده در اروپا)، فرمولاسیون پیشرفته (حاصل تلاش متخصصان در لابراتوارهای فرانسه و ایران) و بهره گیری از گیاهان مفید و سودمند، علاوه بر حفظ بهداشت و سلامت فردی، زیبایی طبیعی را به همه اقشار ملت ایران هدیه دهیم.

بیانیه خط مشی مشتری مداری گروه صنعتی گلان

گروه صنعتی گلان  با سالها فعاليت مستمر در زمینه طراحی فرمولاسیون و تولید محصولات با کیفیت تخصصی و درمانی مراقبت از پوست و مو و محصولات آرایشی و بهداشتی حاوی مواد موثره طبیعی، به منظور جلب نظر و اعتماد، و افزایش رضایتمندی مشتریان، همواره خود را متعهد به ادای احترام به مشتری، قدردانی از مشتری و نیز برآورده سازی نیازهای حال و آینده مشتریان خود می داند. در این راستا بمنظور توسعه سیستم های مدیریت خود، اقدام به پیاده سازی و اجرای استانداردهای با هدف استقرار نظام مند فرایند رسیدگی به شکایات و نظرات مشتریان و ارزیابی میزان رضایت مندی مشتریان خود نموده است. این شرکت اهداف ذیل را در راستای رسیدگی شایسته به نظرات و شکایات مشتریان و ارزیابی دقیق و صحیح میزان رضایت مندی مشتریان اتخاذ نموده است:

 • ارتقاء مستمر رضایتمندی و وفاداری مشتریان
 • بهبود مستمر فرایندهای رسیدگی به نظرات و شکایات و سنجش رضایتمندی مشتریان
 • پاسخگویی دقیق، مناسب و سریع به شکایات مشتریان
 • گسترش فرهنگ مشتری مداری
 • ارتقاء سطح آگاهی و توانمندسازی کارکنان

از كليه مدیران، مسئولین و کارکنان گروه صنعتی گلان  در سراسر کشور انتظار مي‌رود ضمن تعهد و پایبندی به رعایت تمامی الزامات قانونی و سایر الزامات مرتبط با استاندارد های فوق، در تمام فعاليتهاي خود، با رویکردی مسئولانه و مجدانه نسبت به تبيين و تشريح موارد فوق براي همكاران وجلب مشاركت كامل آنها جهت بهبود مستمر اثربخشي نظام های مذکور و اجرای کامل و بدون نقص تمامی الزامات آن اقدام نمايند.

همچنین با در نظر گیری اصول مشتری مداری، دسترسی آسان، واقع بینی در پاسخگویی و محرمانگی و قانون مندی و اصول اخلاقی، کلیه نظرات و شکایات هاي دریافتی از سوي مشتریان را به صورت اثربخش و کارا بدون هیچ گونه پیشداوري رسیدگی نموده و امید داریم با تلاش مستمر و روزافزون شاهد افزایش رضایتمندي و وفاداری مشتریان خود باشیم. بديهي است كليه فعاليت ها و اقدامات مورد نیازجهت تحقق موارد یاد شده و همچنین تأمين منابع لازم در چارچوب ارکان نظامنامه و استانداردهای فوق الذکر، مورد حمایت و پشتیبانی کامل مدیریت عامل شرکت قرار دارد. . خط مشی فوق سالیانه مورد بازنگری وتصویب مجدد قرار می گیرد.

بیانیه خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه(IMS) 

گروه صنعتی گلان با سالها فعاليت مستمر در زمینه طراحی فرمولاسیون و تولید محصولات با کیفیت تخصصی و درمانی مراقبت از پوست و مو  و محصولات آرایشی و بهداشتی حاوی مواد موثره ، قاطعانه بر این باور است که کیفیت، اصلی غیر قابل مسامحه است و چشم انداز خود را در راستای تبدیل شدن به معتبرترین برند تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی و تصاحب بیشترین سهم بازار فروش محصولات در بازارهای منتخب در ایران طرح ریزی نموده است. این مجموعه اهداف خود را در راستای استقرار و اجرای مستمر و مجدانه تمامی آموزه های استاندارد های مدیریتی ISO9001 ، OHSAS18001، ISO14001، ISO 10002 و  ISO 10004به شرح زیر تبیین می نماید:

 • ارتقاء سطح کیفیت محصولات وخدمات و دستیابی به حداکثر حس رضایتمندی و وفاداری مشتریان و ذینفعان
 • افزایش سودآوری و رشد مداوم و پایدار فروش محصولات
 • توسعه پایدار، بهبود مستمر واثربخش سیستم های مدیریتی
 • گسترش فرهنگ مشتری مداری و بهبود مستمر فرایندهای رسیدگی به نظرات و شکایات و سنجش رضایتمندی مشتریان
 • توانمند سازی نیروی انسانی وارتقاء فرهنگ کسب وکار باآموزش مستمر وافزایش روحیه مسئولیت پذیری و کارتیمی
 • ارتقاء سطح آگاهی سازمان در خصوص مشتری مداری، کیفیت، ایمنی وبهداشت شغلی و محیط زیست به منظور مشارکت موثر و بالابردن انگيزه و اطمينان كاری در ميان كاركنان
 • افزایش سطح ایمنی و بهداشت شغلی کارکنان و کاهش ریسک های ایمنی و بهداشت شغلی و زیست محیطی
 • پیشگیری از مصدومیت و بیماری و حفظ و ارتقاء سلامت روحی و جسمی کارکنان
 • کنترل و پیشگیری از انتشار و رهاسازی آلاینده ها در محیط زیست و کاهش اثرات آنها و بهبود فناوری موجود یابکارگیری فناوری غیرآلاینده
 • استفاده بهینه از منابع طبیعی و انرژی از طرق افزایش راندمان بهره برداری و بازیافت مواد

در راستاي تحقق آرمان ها و اهداف یاد شده، نظام های مدیریتی مختلف (کیفیت –ایمنی وبهداشت شغلی– محیط زیست - رسیدگی به نظرات و شکایات مشتریان - سنجش رضایت مندی مشتریان - GMP) در کنار توجه به رشد و تعالی سازمانی ایران) در شركت  گلان ايجاد و مستقر گرديده‌است، لذا از كليه مدیران، مسئولین و کارکنان ارکان اجرایی، عملیاتی و ستادی شرکت در سراسر کشور انتظار مي‌رود ضمن تعهد و پایبندی به رعایت تمامی الزامات قانونی وسایر الزامات مرتبط با استاندار های فوق در تمام فعاليتهاي خود، با رویکردی مسئولانه و مجدانه نسبت به تبيين وتشريح موارد فوق براي همكاران وجلب مشاركت كامل آنها جهت بهبود مستمر اثربخشي نظام های مديريتی مذکور و اجرای کامل و بدون نقص تمامی الزامات آن اقدام نمايند.

همچنین با در نظر گیری اصول مشتری مداری، دسترسی آسان، واقع بینی، دقت و سرعت در پاسخگویی، محرمانگی، قانون مندی و اصول اخلاقی، کلیه نظرات و شکایات هاي دریافتی از سوي مشتریان را به صورت اثربخش و کارا بدون هیچ گونه پیشداوري رسیدگی نمایند و امید داریم با تلاش مستمر و روزافزون شاهد افزایشر مستمر رضایتمندي و وفاداری مشتریان خود باشیم. بديهي است كليه فعاليت ها و اقدامات مورد نیازجهت تحقق موارد یاد شده و همچنین تأمين منابع لازم درچارچوب ارکان نظامنامه و استانداردهای فوق الذکر، مورد حمایت و پشتیبانی کامل مدیریت عامل شرکت قرار خواهند گرفت. خط مشی فوق سالیانه مورد بازنگری وتصویب مجدد قرار می گیرد.

گلان با توجه به حضور در نمایشگاههای خارج از کشور

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

گلان با توجه به حضور در نمایشگاههای خارج از کشور و حضور فعالانه در صادرات مفتخر به دریافت لوحهای متعدد تقدیر در امر صادرات و کیفیت کالا از وزارت بازرگانی ، مرکز توسعه صادرات، مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی و کشورهای برون مرزی شده است .

شرکت بهداشتی آرایشی گلان

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

گلان با توجه به حضور در نمایشگاههای خارج از کشور و حضور فعالانه در صادرات مفتخر به دریافت لوحهای متعدد تقدیر در امر صادرات و کیفیت کالا از وزارت بازرگانی ، مرکز توسعه صادرات، مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی و کشورهای برون مرزی شده است .گلان با توجه به حضور در نمایشگاههای خارج از کشور و حضور فعالانه در صادرات مفتخر به دریافت لوحهای متعدد تقدیر در امر صادرات و کیفیت کالا از وزارت بازرگانی ، مرکز توسعه صادرات، مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی و کشورهای برون مرزی شده است .گلان با توجه به حضور در نمایشگاههای خارج از کشور و حضور فعالانه در صادرات مفتخر به دریافت لوحهای متعدد تقدیر در امر صادرات و کیفیت کالا از وزارت بازرگانی ، مرکز توسعه صادرات، مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی و کشورهای برون مرزی شده است .
بیشتر بخوانید

تماس با ما

آدرس: تهران – حکیمیه - خيابان سازمان آب -  بن بست نيلوفر-  پلاك 2

كد پستي: 1658954751

ایمیل: info@glanco.com

ایستاگرام:

ارسال پیام